Eladó lakás 9. kerület, József Attila lakótelep, Belső-Ferencváros, Középső-Ferencváros, Külső-Ferencváros

Eladó lakások Budapest 9. kerület

Kiadó Tégla lakás Ferencváros-Belváros

Budapest IX. kerület, Ferencváros-Belváros
Kiadó Tégla lakás
Erkel utca

  • Ajánlat:Kiadó
  • Tipus:Tégla lakás
  • Ár:225.000 Ft
  • Lakóterület:65 m2
  • Emelet:3. emelet
  • Épület szintjei:5 szintes
  • Szobák:2 szoba
  • Lift:van
  • Állapot:Újszerű
  • Fűtés:Házközponti fűtés egyedi méréssel
  • Komfort:Összkomfort
  • Parkolás:Utcán, közterületen
  • Hivatkozási szám:B-IX-29-184
  • Érdeklődni:+36-20-852-5203

Leírás, további információk



AZONOSÍTÓ: B-IX-29-184

Kiadó a Belvárosban szívében a Kálvin tér és a Corvinus Egyetem közelében kitűnő állapotban lévő egy 65 nm-es 2 szobás, világos, igényesen bútorozott és gépesített lakás az Erkel utcában.
Az ingatlan tágas előtérrel fogad melyben hatalmas beépített gardróbszekrény áll a rendelkezésünkre. A nappali amerikai konyhával étkezővel egy légtérben található. A konyha stílusos szigettel bír.
A hálószobában franciaágy, szekrény sor található.
A fürdőszobában mai kornak megfelelő dekor csempével díszített burkolat van, benne kád, mosdó, toalett, mosógép. A lakás teljes felszereltsége a bérlők kényelmére biztosított. Kis állat nem hozható, dohányzás nem megengedett! Az ingatlan diákoknak és pároknak egyaránt kiváló választás lehet. A költözéshez 1 havi kaució és az első havi albérleti díj fizetése szükséges. A közös költség és a rezsi költség összesen: 45.000 Ft/hó
A társasház 24 órás porta szolgálattal rendelkezik, a lakás riasztó rendszerrel ellátott.
Kiválóan alkalmas egyedülállóknak, fiataloknak, illetve pároknak.
Infrastruktúrája kiváló, mert rengeteg turista látványosság a közelben: Bálna terasz, ahonnan lehet gyönyörködni a Duna-panorámában! Corvinus egyetem.
Gellért-hegy, Citadella. Vásároljon be a Fővám téri Központi Vásárcsarnokban, kapcsolódjon ki a Gellért vagy a Rudas gyógyfürdőben! Ebédeljen a Váci utcában, majd sétáljon egyet a gyönyörű, felújított Nehru-parton! Kiránduljon egyet a Gellért-hegyen és tekintse meg a Citadella nyújtotta egyedülálló városi panorámát!
A terület bővelkedik a kulturális látnivalókban is. szórakozási és kulturális lehetőség adott. Éttermek, kávézók, cukrászdák, boltok, óvoda, iskola, játszótér, pékség, piac, múzeum. Séta távolságban az Iparművészeti Múzeum, a MÜPA és a Nemzeti Színház is 3 villamos megállónyira található. A 3-as, 4-es-metró (Corvin negyed), 4-6-os villamos, 2-es villamos, 15, 115 busz, 83-as trolibusz és több éjszakai járat is pillanatok alatt elérhető.

Bérlők részére a közvetítés díjmentes!

Felmerülő kérdéseire szívesen válaszolok. Hívjon!
Mobil: +36-20-852-5203

További ajánlataim:
https://startingingatlan.hu


Kapcsolatfelvétel

Lukács Brigitta  IX.-X.-XI ker.
Lukács Brigitta IX.-X.-XI ker.

Írjon tanácsadói segítségért nekünk:

Üzenetem elküldésével elfogadom az Általános Szerződési Feltételekben foglaltakat

Alulírott, a checkbox bepipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.